Agregaty prądotwórcze na wynajem

Agregaty na wynajem Tychy

W ostatnich miesiącach pojawił się duży problem z dostępnością agregatów prądotwórczych. Wojna Ukrainy z Rosją oraz zawirowania gospodarcze spowodowały duże zapotrzebowanie na sprzęt umożliwiający chwilową dostępność prądu.

Agregat Scheppach na wynajem
Agregat Scheppach o silniku diesla

Wynajem agregatów w korzystny sposób

Niestety – zapotrzebowanie na rynku doprowadziło do zalewu w sklepach niskiej jakości agregatów, które mogą skutkować wysokim poziomem awaryjności. W okresie zimowym oraz pracach ogrodowych warto zatem skorzystać z agregatów na wynajem. Płacąc stosunkowo niewielkie koszty można tym samym zaoszczędzić na całym sprzęcie, mając przy tym pewność i gwarancje jego funkcjonalności.

Gdzie wynająć agregat? Dostępne lokalizacje na Śląsku

Na rynku pojawiło się wiele wypożyczalni sprzętu budowlanego. Jedną z nich funkcjonujących na Śląsku jest firma ELMAX-HURT, zajmująca się od kilkudziesięciu lat dystrybucją sprzętu elektrotechnicznego. Dzięki odpowiedniej bazie i relacjom biznesowym oferują klientom wysokiej jakości sprzęt do wypożyczenia. Dzięki temu możliwy jest wynajem agregatów w Tychach cenionych producentów jak Fogo czy Scheppach.

WYPOŻYCZALNIA ELEKTRONARZĘDZI I SPRZĘTU BUDOWLANEGO – www.elmax-hurt.pl